0

Woolpower Headband 200

Referentie: 9612

De Headband 200 van Woolpower is een onmisbaar item deze winter. Deze hoofdband houdt uw hoofd heerlijk warm en voert hiernaast vocht erg snel af, zodat uw urenlang heerlijk warm blijft.

 34,95

Gratis bezorgd vanaf 40,-

Veilig achteraf betalen

30 dagen retour sturen

9,1 uit 4979 beoordelingen

  • Antibacterieel
  • Sneldrogend
  • Niet waterdicht

Beschrijving

De Headband 200 van Woolpower houdt uw hoofd heerlijk warm. Deze hoofdband houdt uw lichaamswarmte vast en isoleert u hierdoor erg goed. Hiernaast voert de hoofdband vocht snel af en is deze geurwerend, antibacterieel en ademend.

Merinowol heeft het voordeel dat onaangename luchtjes niet blijven hangen. Het is dus niet noodzakelijk om de kleding te wassen, ook niet voor een eerste gebruik. Woolpower raadt zelfs aan om de kleding gewoon te laten luchten.
Wilt u de kleding toch wassen, dan kan dat met speciaal wolwasmiddel.
Je kan de kleding dan zelfs op 60℃ wassen. Dit komt omdat de wol eerst behandeld is in de ‘superwash’, waardoor er een voorkrimping ontstaat.

Productspecificaties

  • Isolerend
  • Houdt lichaamswarmte vast
  • Vochtafvoerend
  • Geurwerend en antibacterieel
  • Ademend
  • Materialen: merinowol, polyester, polyamide

Materialen

Merinowol

Merinowol is afkomstig van merinoschapen en staat algemeen bekend om de hoge kwaliteit. Merinoschapen hebben veel meer haartjes dan andere schapen. Per vierkante meter groeien ongeveer tien keer zoveel haartjes als bij een gemiddeld schaap. De wol is hierdoor dunner en langer, voelt heel zacht aan en kriebelt niet. Merinoschapen leven in gebieden met grote temperatuurschommelingen van -20 ºC tot ruim 35 ºC. Hun vacht werkt warmteregulerend. Hierdoor houdt merinowol u warm in de kou, maar ademt het goed. Daarnaast heeft merinowol een uitstekende vochtregulerende en zelfreinigende werking, waardoor u niet snel last krijgt van transpiratieplekken en -geuren op uw kleding.

Polyester

Polyester is een synthetisch materiaal dat gemaakt wordt uit aardolie. Het is een duurzame, gladde stof die zacht aanvoelt. Daarnaast is het licht van gewicht, hoeft het niet gestreken te worden en droogt het snel. Een nadeel van polyester is dat het vocht niet goed opneemt en niet erg warm is.

Polyamide

Polyamide, ook wel nylon genoemd, is een synthetisch materiaal dat gemaakt wordt uit aardolie. Polyamide is een sterke stof die niet snel scheurt en kreukt. Het is licht, elastisch, makkelijk op te vouwen en droogt snel. Een nadeel van polyamide is dat het vocht niet goed opneemt.

Extra informatie

Antibacterieel Ja
Binnenmateriaal Merinowol, Polyamide, Polyester
Geslacht Unisex
Buitenmateriaal Merinowol, Polyamide, Polyester
Dikte (g/m2) 200
Seizoen Winter
Vlamboog bescherming Nee
Vlamvertragend Nee
Antistatisch Nee
Merinowol (%) 60
Type kledingstuk Hoofdband

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen

Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen

Selecteer meer dan één item om te vergelijken.