Salomon X Ultra 5 GTX herenwandelschoen
De Salomon X Ultra 5 GTX herenwandelschoen is een ideaal voor in het binnen- en buitenland. De buitenzool biedt grip en de binnenzool heeft een hoge demping.
Gratis bezorgd vanaf 100,-
Veilig achteraf betalen
30 dagen retour sturen
9,1 uit 4979 beoordelingen
Beschrijving
De Salomon X Ultra 5 GTX herenwandelschoen is geschikt voor wandelingen in de natuur en in de stad, maar kan ook heel goed voor dagelijkse activiteiten gebruikt worden. Deze wandelschoen valt onder de categorie A wandelschoenen, wat inhoudt dat het een lichte, soepele schoen is. De schoen is erg comfortabel om aan te dragen en is daarom ideaal om te dragen tijdens het reizen.
Productspecificaties
- Ademend
- Waterdicht
- Gewicht (per paar): 640 gram
- Categorie: A
- Materialen: Mesh, textiel en GORE-TEX
- Buitenzool: All Terrain Contagrip
Materiaal
Het buitenmateriaal van de Salomon X Ultra 5 GTX herenwandelschoen is gemaakt van mesh. Mesh is een synthetisch materiaal dat in verschillende vormen gemaakt wordt. Door het gebruik van mesh is de schoen licht, flexibel en is het ademend vermogen hoog.

Het buitenmateriaal van de Salomon X Ultra 5 GTX herenwandelschoen is gemaakt van textiel. De verwerking van textiel in schoenen heeft een aantal grote voordelen. Allereerst laat textiel lucht door zodat vocht en zweet afgevoerd kunnen worden. Daarnaast is textiel licht van gewicht en flexibel.
De Salomon X Ultra 5 GTX herenwandelschoen bevat een Gore-Tex® membraan. Het Gore-Tex® membraan zorgt ervoor dat deze wandelschoenen water- en winddicht zijn, maar wel ademend blijven. Hierdoor blijven uw voeten droog tijdens het wandelen, maar blijven uw schoenen ook comfortabel zitten door het hoge ademend vermogen.

Technieken
Dankzij het Quicklace™-systeem hoeft u geen veters te rijgen en te strikken als u de Salomon X Ultra 5 GTX herenwandelschoen aantrekt. Het systeem bestaat uit een veterkoord dat door alle veterogen zit en een stopper. De uiteinden van het veterkoord zijn met elkaar verbonden Als u de ‘stopper’ naar beneden trekt, wordt de schoen gelijkmatig strakker. Als het veterkoord kapot gaat, hoeft u de Salomon X Ultra 5 GTX herenwandelschoen niet gelijk weg te gooien. Wij verkopen namelijk het Quicklace™-systeem van Salomon namelijk ook los in de winkel en op de website.

Pasvorm
De Salomon X Ultra 5 GTX herenwandelschoen heeft een pasvorm speciaal voor dames. Er is speciaal rekening gehouden met de anatomie van de voet van de vrouw. Door bijvoorbeeld een anders gevormde instap en wat extra ruimte bij de bal van de voet, biedt deze pasvorm vrouwen over het algemeen extra comfort.

Inlegzool
De Salomon X Ultra 5 GTX herenwandelschoen heeft een uitneembare inlegzool van Salomon. Deze inlegzool draagt bij aan extra wandelcomfort. Wij verkopen ook aangepaste inlegzolen die extra ondersteuning bieden.
Buitenzool
De door Salomon ontwikkelde buitenzool geeft en zorgt voor een goede grip en stabiliteit tijdens het wandelen. Deze zolen zorgen voor een goede afwikkeling van de voet. Het profiel van de zool is zo ontwikkeld dat het een goede grip geeft en geen slijk of grond vasthoudt.
Onderhoud
Om ervoor te zorgen dat uw wandelschoenen zo lang mogelijk goed blijven, is het belangrijk dat u uw wandelschoenen goed schoonmaakt en onderhoudt. Om uw schoenen schoon te houden is de Active Cleaner van Collonil onmisbaar. Wilt u meer weten over hoe u de Salomon X Ultra 5 GTX herenwandelschoen het beste kunt onderhouden? Lees dan onze pagina: ‘Hoe onderhoud ik mijn wandelschoenen?’.
Aanvullende informatie
| Product type | Wandelschoen |
|---|---|
| Geslacht | Heren |
| Binnenmateriaal | Waterdicht membraan |
| Categorie wandelschoen | A |
| Hoogte schoen | Laag |
| Soort membraan | Gore-Tex |
| Waterdicht | Ja |
| Winddicht | Ja |
| Gewicht (gram) | 720 |
| Buitenmateriaal | Mesh |
| Buitenzool | Salomon All Terrain Contragrip |
| Geïsoleerd? | Nee |
| Pasvorm | Normaal |
| Seizoen | Het hele jaar door |
| Sluiting schoen | Quicklace |
| Uitneembare binnenzool | Ja |
| Veganistisch | Ja, 98% |
| Verzoolbaar | Nee |
| Waar geproduceerd? | Vietnam |
| Eigenschappen | Waterdicht |
1 beoordeling voor Salomon X Ultra 5 GTX herenwandelschoen
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen

































theo Reijerkerk (Geverifieerde klant) –
Is een goede schoen maar was voor mij te smal . Zonder probleem omgeruild voor de schoen die wel goed was