0

Killtec KOS 100 WMN FLC damesjas

Referentie: 42802-000

De Killtec KOS 100 WMN FLC JCKT damesjas is ideaal voor alle seizoenen. Zo kunt u hem ’s zomers dragen als vest en in de winter kunt u hem onder uw winterjas dragen.

 49,95

Gratis bezorgd vanaf 40,-

Veilig achteraf betalen

30 dagen retour sturen

9,1 uit 4979 beoordelingen

Beschrijving

Het Killtec KOS 100 WMN Fleece Jacket is ideaal in de zomer. Het fleecevest is gemaakt van microfleece wat bestaat uit 100% polyester. Dit materiaal is zo ontwikkeld dat het u warm houdt. Dit fleecevest is ideaal bij een avond- of ochtendwandeling, of activiteiten hoger in de bergen.

Dit fleecevest is voorzien van twee zakken aan de buitenkant, deze kunnen afgesloten worden met een rits. Daarnaast is er een binnenzak, hier kunt u kleine essentials in opbergen.

U kunt dit fleecevest zeker ook in de herfst of winter gebruiken. Hij heeft een regular fit waardoor u hem onder uw winter- of ski-jas kunt dragen.

Pasvorm

De jas heeft een regular fit, wat betekent dat hij comfortabel om het lichaam valt zonder te strak of te los te zitten. Deze pasvorm zorgt ervoor dat je vrij kunt bewegen, wat essentieel is voor activiteiten zoals wandelen of fietsen. De regular fit is geschikt om een lagensysteem te bouwen, zie deze blog voor advies en inspiratie. Dit maakt de jas veelzijdig en geschikt voor zowel casual als actieve situaties. De pasvorm draagt bij aan het algehele comfort en de functionaliteit van de jas.

Materialen

Polyester

Polyester is een synthetisch materiaal dat gemaakt wordt uit aardolie. Het is een duurzame, gladde stof die zacht aanvoelt. Daarnaast is het licht van gewicht, hoeft het niet gestreken te worden en droogt het snel. Een nadeel van polyester is dat het vocht niet goed opneemt en niet erg warm is.

 

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen

Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen

Alternatieven

Selecteer meer dan één item om te vergelijken.