0

Hestra Merino Touch Point handschoenen-5 finger

Referentie: 34440

De Merino Touch Point van Hestra is de ideale liner om onder uw handschoen te dragen. Deze is grotendeels gemaakt van merinowol, waardoor deze isolerend en geurwerend is.

 44,95

Gratis bezorgd vanaf 40,-

Veilig achteraf betalen

30 dagen retour sturen

9,1 uit 4979 beoordelingen

  • Geurwerend
  • Touchscreen compitabel
  • Minder geschikt om te dragen als losse handschoen

Beschrijving

De Merino Touch Point van Hestra is een isolerende liner handschoen. Deze handschoen is erg dun, maar toch goed isolerend, waardoor deze ideaal is om te dragen onder uw andere handschoen. De handschoen is gemakkelijk aan te trekken door middel van een trekkoord aan de manchetten.

Doordat de Merino Touch Point grotendeels gemaakt is van merinowol is deze niet alleen erg isolerend, maar ook geurwerend en uiterst comfortabel. Doordat deze van merinowol gemaakt is in combinatie met polyamide, is deze slijtvast en gaat hierdoor jarenlang mee. Kortom, bent u op zoek naar de ideale liner handschoen, dan is de Hestra Merino Touch Point perfect voor u!

Productspecificaties

  • Isolerend
  • Dun
  • Trekkoord aan manchetten
  • Geurwerend
  • Comfortabel
  • Touchscreen compitabel
  • Materialen: merinowol, polyamide

Materialen

Merinowol

Merinowol is afkomstig van merinoschapen en staat algemeen bekend om de hoge kwaliteit. Merinoschapen hebben veel meer haartjes dan andere schapen. Per vierkante meter groeien ongeveer tien keer zoveel haartjes als bij een gemiddeld schaap. De wol is hierdoor dunner en langer, voelt heel zacht aan en kriebelt niet. Merinoschapen leven in gebieden met grote temperatuurschommelingen van -20 ºC tot ruim 35 ºC. Hun vacht werkt warmteregulerend. Hierdoor houdt merinowol u warm in de kou, maar ademt het goed. Daarnaast heeft merinowol een uitstekende vochtregulerende en zelfreinigende werking, waardoor u niet snel last krijgt van transpiratieplekken en -geuren op uw kleding.

Polyamide

Polyamide, ook wel nylon genoemd, is een synthetisch materiaal dat gemaakt wordt uit aardolie. Polyamide is een sterke stof die niet snel scheurt en kreukt. Het is licht, elastisch, makkelijk op te vouwen en droogt snel. Een nadeel van polyamide is dat het vocht niet goed opneemt.

Extra informatie

Binnenmateriaal Merinowol
Buitenmateriaal Merinowol
Eigenschappen Lichtgewicht
Geïsoleerd? Nee
Geslacht Unisex
Seizoen Herfst, Lente, Winter
Touchscreen compatibel Ja
Type kledingstuk Liner
Warmterating 1
Waterafstotend Nee
Waterdicht Nee
Winddicht Nee

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen

Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen

Alternatieven

Selecteer meer dan één item om te vergelijken.