0

Hanwag Belorado II Mid Bunion Lady GTX dameswandelschoen

Referentie: H201101

De Hanwag Belorado II Mid Bunion Lady GTX is een echte all-round wandelschoen die geschikt is voor lange wandelingen. Dankzij de Gore-Tex membraan is de schoen waterdicht.

 249,95

Gratis bezorgd vanaf 100,-

Veilig achteraf betalen

30 dagen retour sturen

9,1 uit 4979 beoordelingen

Beschrijving

Hanwag Belorado II Mid Bunion Lady GTX is uitermate geschikt voor lange wandelingen. Van wandelingen in het bos tot lichte wandelingen in de bergen. De Belorado II Mid Bunion is een echte allrounder. Deze wandelschoen valt onder de categorie A/B wandelschoenen. Deze schoenen zijn iets soepeler dan categorie B wandelschoenen en wat steviger dan categorie A wandelschoenen. Vooral wanneer u langer wandelt, maar niet al te zware schoenen aan wilt hebben, is de Belorado II Mid Bunion een ideale optie.  

Het buitenmateriaal van deze schoen is gemaakt van suède. Dankzij het GORE-TEX membraan is de schoen waterdicht. De Hanwag Multifilm Light zool zorgt voor een goede grip tijdens het wandelen. 

Producteigenschappen 

  • Ademend
  • Waterdicht 
  • Gewicht paar 810 gram (maat 5)
  • Categorie A/B
  • Materialen: suède, Gore-tex
  • Buitenzool: Hanwag Multifilm Light zool

Materialen

Suède

Het buitenmateriaal van deze wandelschoen is gemaakt van suède. Suède is afkomstig van de basis van de dierenhuid. Het heeft een fluweelachtig uiterlijk en voelt zacht aan. Suède kan geboend worden, maar het kan ook heel goed onbehandeld blijven.

GORE-TEX®

De Belorado II Mid Bunion bevat een GORE-TEX® membraan. Het GORE-TEX® membraan zorgt ervoor dat de Belorado II Mid Bunion waterdicht is, maar wel ademend. Hierdoor blijven uw voeten droog tijdens het wandelen.

Bunion leest

De Hanwag Belorado II Mid Bunion Lady GTX heeft een bunion leest. De bunion leest is speciaal ontwikkeld voor mensen met een hallux valgus. Een hallux valgus is een vergroeiing van de grote teen. De grote teen staat hierbij scheef richting de andere tenen. Daardoor ontstaat een knobbel aan de buitenkant van de grote teen ook wel een bunion genoemd. Deze bunion kan veel pijn geven wanneer er druk op komt bijv. bij het dragen van schoenen. De bunion leest geeft extra ruimte aan het gewricht van de grote teen en voorkomt daarmee pijnklachten tijdens het dragen van de Belorado II Mid Bunion.

Inlegzool

Deze wandelschoen heeft een standaard inlegzool van Hanwag. Dit is een sneldrogende, uitneembare inlegzool die bijdraagt aan extra comfort tijdens het wandelen. De standaard inlegzool van Hanwag is ook los te verkrijgen in onze winkel en op onze website. Wij verkopen ook aangepaste inlegzolen die extra ondersteuning bieden.

Onderhoud

Om ervoor te zorgen dat uw wandelschoenen zo lang mogelijk goed blijven, is het belangrijk dat u uw wandelschoenen goed onderhoudt. Wilt u meer weten over hoe u de Hanwag Belorado II Mid Bunion het beste kunt onderhouden? Lees dan onze pagina: ‘Hoe onderhoud ik mijn wandelschoenen?’.

Buitenzool

De door Hanwag ontwikkelde buitenzool geeft en zorgt voor een goede grip en stabiliteit tijdens het wandelen. Deze Multifilm Light zool zorgt voor een goede afwikkeling van de voet. Het profiel van de zool is zo ontwikkeld dat het een goede grip geeft en geen slijk of grond vasthoudt.

Als de zool van uw wandelschoenen versleten is, zijn ze aan vervanging toe. Versleten zolen vormen een risico tijdens het wandelen. Doordat het profiel van de zool verdwijnt, neemt de grip af en glijdt u sneller uit. Het is alleen lastig om afscheid te moeten nemen van wandelschoenen die perfect zitten en waarmee mooie tochten zijn gemaakt. Zeker als u uw schoenen altijd goed onderhouden heeft, blijft het bovenmateriaal van de schoen langer goed dan de zool. De wandelschoenen kunnen er dan nog prima uitzien, maar doordat de zool versleten is, worden ze niet meer gebruikt voor wandelingen. Met pijn in het hart nemen wandelaars dan afscheid van hun lievelingsschoenen. Het grote voordeel van de Belorado II Mid Bunion is dat ze verzoolbaar zijn. Als de zolen van deze wandelschoenen in de toekomst versleten zijn, hoeft u ze dus niet weg te gooien. Wij bieden graag de service om uw schoenen te laten verzolen. Breng uw schoenen langs of stuur ze naar ons op. Wij kunnen dan kijken of we ze kunnen voorzien van een nieuwe, originele buitenzool.

Aanvullende informatie

Gebruik Boswandeling, Heuvelwandeling, Strandwandeling
Gewicht (gram) 810
Binnenmateriaal Waterdicht membraan
Buitenmateriaal Mesh, Suède
Buitenzool Hanwag Multifilm Light
Categorie wandelschoen A/B
Eigenschappen Waterdicht
Geïsoleerd? Nee
Geslacht Dames
Hoogte schoen Mid
Pasvorm Hallux valgus
Seizoen Het hele jaar door
Sluiting schoen Veters
Soort membraan Gore-Tex
Uitneembare binnenzool Ja
Veganistisch Nee
Verzoolbaar Ja, volledig onderwerk
Waar geproduceerd? Kroatië
Waterdicht Ja
Winddicht Ja

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen

Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen

Selecteer meer dan één item om te vergelijken.