Meindl Badia herenwandelschoen
De Meindl Badia herenschoen is de ideale wandelschoen voor wat bredere voeten. De schoen heeft een lederen vulling en valt onder categorie A.
Gratis bezorgd vanaf 40,-
Veilig achteraf betalen
30 dagen retour sturen
9,1 uit 4979 beoordelingen
Ademend
Waterdicht
Niet geschikt voor intensieve wandelingen
Beschrijving
De Meindl Badia herenschoen is dankzij zijn ruime opzet ideaal voor bredere voeten.
Het buitenmateriaal van de Meindl Badia herenschoen is gemaakt van gewaxt nubuckleer. Nubuckleer is afkomstig van de licht opgeschuurde bovenste laag van de dierenhuid. Door het opschuren voelt het leer zachter aan, neemt het ademend vermogen toe en krijgt het leer een fluweelachtig uiterlijk. Door het nubuckleer te waxen blijft het langer mooi en waterafstotend.
De Meindl Badia herenschoen heeft een leren voering. Het voordeel van een leren voering is dat het snel veel vocht kan opnemen. Daarnaast draagt een leren voering bij aan een aangename pasvorm. Het leer vormt zich namelijk naar uw voeten en zorgt er daardoor voor dat de schoenen zich helemaal aanpassen aan uw voeten.
De Meindl Badia herenschoen heeft een uitneembare inlegzool van Meindl. Deze inlegzool draagt bij aan extra wandelcomfort en is ook los te verkrijgen. Wij verkopen ook aangepaste inlegzolen die extra ondersteuning bieden.
De door Meindl ontwikkelde buitenzool geeft en zorgt voor een goede grip en stabiliteit tijdens het wandelen. Deze zolen zorgen voor een goede afwikkeling van de voet. Het profiel van de Meindl Comfort Hiker || zool is zo ontwikkeld dat het een goede grip geeft en geen slijk of grond vasthoudt.
Producteigenschappen:
-
Ademend
-
Waterdicht
-
Gewicht (paar): 1140 gram (maat UK7)
-
Categorie: A
-
Materialen: Nubuckleer, leer
-
Buitenzool: Meindl Comfort Hiker ||
”
Extra informatie
| Gewicht (gram) | 1.140 |
|---|---|
| Binnenmateriaal | Leer |
| Buitenmateriaal | Nubuckleer |
| Buitenzool | Meindl Comfort Hiker II |
| Categorie wandelschoen | A |
| Eigenschappen | Ademend |
| Geïsoleerd? | Nee |
| Geslacht | Heren |
| Hoogte schoen | Laag |
| Pasvorm | Breed |
| Seizoen | Het hele jaar door |
| Sluiting schoen | Veters |
| Uitneembare binnenzool | Ja |
| Veganistisch | Nee |
| Waar geproduceerd? | Duitsland |
| Waterdicht | Nee |
| Winddicht | Nee |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen