0

Deuter AC Lite 17 rugzak

Referentie: 3420316

De Deuter AC Lite 26 is geschikt voor een flinke wandeling en blijft dankzij verschillende eigenschappen gedurende de hele dag comfortabel. 

 109,95

Gratis bezorgd vanaf 40,-

Veilig achteraf betalen

30 dagen retour sturen

9,1 uit 4979 beoordelingen

Beschrijving

De Deuter AC Lite is voorzien van een Aircomfort systeem, dit systeem garandeert maximale ventilatie en een hoog comfort. Het zwevende rugpand creërt ventilatieruimte tussen de rugzak en uw rug, zo kan warme lucht ontsnappen en wordt koele lucht aangevoerd. Het ronde profiel van het frame zorgt voor veel flexibiliteit en verplaatst gewicht naar de heupriem. Doordat deze heupriem gepolsterd is, zit deze extra comfortabel. 

De rugzak beschikt over verschillende vakken zodat u uw spullen goed en georganiseerd kan opbergen. Ook is de tas compatibel met een 3 liter hydratiesysteem en heeft het een waterflesvak aan de zijkant. 

Productspecificaties

  • Aircomfort systeem
  • Lichtgewicht
  • Frame met rondprofiel
  • Gepolsterde heupriem
  • Borstband
  • Regenhoes
  • Vak voor waardevolle spullen
  • Vak voor nat wasgoed
  • Hydratiesysteem 3.0 L compatibel
  • Wandelstok bevestiging
  • Zak met klep

Speciale kenmerken

Aircomfort systeem

Deze rugtas beschikt over het Aircomfort systeem. Dit systeem bestaat uit een elastisch verenstalen frame dat flexibel en breukvast is. Met dit frame wordt het Aircomfort-net opgespannen en ontstaat er een ventilatieruimte tussen de rugzak en de rug. Hierdoor kan vochtige en warme lucht ongehinderd aan drie zijden wegtrekken. Het Aircomfort mesh rugsysteem is extreem belastbaar en duurzaam elastisch. Hierdoor gaat het na vervorming steeds weer terug naar zijn originele vorm. Daarnaast zorgt dit gepatenteerde ventilatiesysteem van Deuter voor zo’n 25% minder vochtverlies en draagt daardoor bij aan betere prestaties. 

Materiaal

210D PA
Wij gebruiken het nylonmateriaal in duurzaam 420 denier en 210 denier dichtheid. Een extra hoge dichtheid van denier polyamide biedt een hoge slijtvastheid door zijn zeer strakke weefsel. Deze stof van topkwaliteit wordt gebruikt voor rugzakken voor gidsen en tassen uit het reissegment. PU coating.

Extra informatie

Geslacht Unisex

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen

Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen

Selecteer meer dan één item om te vergelijken.